facebook

Poradnia ALAN

mgr ANNA LANGE logopeda@alanlange.edu.pl 602 664 342 514 043 024 (pon. - pt. w godz. 10:00-17:00)

ŚPIEWNIK


KOCHANI UCZESTNICY, SYMPATYCY, WETERANI I GOŚCIE!


Oto śpiewnik ALANA. Po wielu latach różnych przymiarek nareszcie się udało. Publikujemy ten śpiewnik na stronie internetowej i teraz każdy z uczestników będzie mógł sobie przed wyjazdem wydrukować wybrane piosenki , wpiąć do segregatora i... śpiewać
z kolegami lub w samotności ale zawsze z przyjemnością.
W śpiewniku znajdują się głównie piosenki najczęściej śpiewane podczas naszych wyjazdów, ale jest też trochę tych mniej znanych a wartych tego, by je włączyć do naszego repertuaru.


JAK POSŁUGIWAĆ SIĘ ŚPIEWNIKIEM?


Drukujemy po dwie piosenki na stronie, co po rozcięciu da nam format A-5 (wielkość zeszytu). Piosenki zostały podzielone na działy i w obrębie każdego z nich jest osobna numeracja. Literami zostały oznaczone działy, a poszczególne piosenki liczbami. Na dole każdej strony umieszczony jest symbol piosenki, np. A-1 to pierwsza piosenka z działu A. Taki układ umożliwi sprawne posługiwanie się śpiewnikiem i dość łatwo będzie dodawać nowe piosenki. Mamy bowiem nadzieję, że śpiewnik będzie się rozrastał. Będzie też łatwo sprawdzić, które piosenki już macie, a które warto przed kolejnym wyjazdem wydrukować.


JAK PRZECHOWYWAĆ ŚPIEWNIK?


Najlepiej zaopatrzyć się przed wyjazdem w segregator formatu A-5 i do niego wpinać piosenki. Zabezpieczy to kartki przed zniszczeniem. Dla posiadaczy segregatorów - naklejka na śpiewnik.

spis treści A B C D E F G